Yhteystiedot

Toimisto Valkeakosken vehreän kaupungin sydämessä

Pirkanmaan Pro Isännöinti Oy:n isännöintiliiketoiminnot ovat siirtyneet osaksi OP Isännöinti Etelä-Pirkanmaa Oy:tä 1.10.2021.

OP Isännöinti Etelä-Pirkanmaa Oy:n sivut löytyvät osoitteesta www.op-koti.fi/isannointi 

Valkeakosken toimistomme sijaitsee jatkossakin entisellä paikallaan. Toimistomme aukioloajat ja päivittyneet yhteystiedot löytyvät alta.

Ota yhteyttä: isannointi.valkeakoski@op.fi | puh. 010 255 4480

Aukioloajat

    • Maanantai-torstai 10:00-16:00
    • Perjantaisin 10:00-15:00

Yhteystiedot

  • puhelin: 010 255 4480
  • sähköposti: isannointi.valkeakoski@op.fi

Käyntiosoite:

Valtakatu 9-11, Koskikara 3. krs, Valkeakoski

Postiosoite:

Valtakatu 9-11 lokero 1, 37600 Valkeakoski

Asiakaspalvelu

Minna Mäkelä

  • minna.makela@op.fi
    050 334 4550
  • Asiakaspalvelu, kiinteistösihteeri
    Datanomi

Marjo Simola

  • marjo.2.simola@op.fi
    050 334 4551
  • Kiinteistösihteeri
    Isännöinnin ammattitutkinto

Isännöitsijät

Timo Satuvuori

  • timo.satuvuori@op.fi
    050 5523205
  • Isännöitsijä, toimitusjohtaja
    DI, ITS,

Jenni Koivisto

  • jenni.koivisto@op.fi
    040 3551936
  • Isännöitsijä,
    Tradenomi, Isännöinnin ammattitutkinto, ITS

Arto Aaltonen

  • arto.aaltonen@op.fi
    050 3344552
  • Isännöitsijä
    INS, Isännöinnin ammattitutkinto

Pekka Aalto

  • pekka.aalto@proisannointi.fi
    0400 625 951
  • Isännöitsijä
    ITS

Marika Kandell

  • marika.kandell@op.fi
    040 1548889
  • Isännöitsijä, Isännöinnin ammattitutkinto

Tekninen isännöinti

Kai Intke

  • kai.intke@proisannointi.fi
    045 1970494
  • Tekninen isännöitsijä INS, Eurofins Expert Services, Rakenteiden kosteuden mittaaja